Vánoce
Vánoce, Vánoční dárky, Vánoční koledy
Říj
12
Vánoční trhy

Zvonky


Vánoční trhy jsou místo které návštěvníkům poskytuje nepřeberné množství sortimentu především s vánoční tématikou. Je to také ideální místo kde můžete na poslední chvíli koupit vánoční dárek, nebo přivézt suvenýr známým ze Staroměstského náměstí, kde nalezneme jeden z nejkrásnějších Vánočních trhů. Součástí všech vánočních trhů je bohatá dekorace a různé doprovodné programy, tyto trhy naleznete prakticky v každém větším městě. Menší trhy naleznete v podstatě u každého většího hypermarketu. Obchodní domy se snaží přes tyto trhy nalákat zákazníky do svých prodejen, mohou vám ale posloužit i prakticky ke koupi vánočního stromku.

V Praze jsou pravděpodobně nejznámější Vánoční trhy na Staroměstském náměstí. Toto místo je překrásné po celý rok ale především o Vánocích se mu dostává té pravé atmosféry, kterou do sebe musí zákonitě nasát každý návštěvník. Pro pražáka je návštěva Staromáku o Vánocích prakticky nutnost.

Vánoční trhy

Součástí každého pořádného Vánočního trhu je obrovský vánoční strom a samozřejmě betlém.


Navštivte nejčtenější magazín o tetování Kérky.cz a čtěte o tom co Vás baví. Pokud hledáte spíše dočasné tetování pak mrkněte na horkou novinku, kterou jsou tetované rukávy.